Dr. Tom Vás zve na živý 3 denní praktický Happy Mouth™ kurz do Prahy, České republiky 8. až 10. června 2018

Nabízíme tlumočení kurzu do češtiny, maďarštiny, francouzštiny, španělštiny atd, pokud bude odpovídající zájem v tom kterém jazyce.

Místem, kde se tato událost koná je

SOFITEL PRAHA

Century Old Town Prague MGallery by Sofitel

Na Poříčí 7

110 00 Prague 1

Kurz jsou 3 plné dny od 9.30 do 17.30 hod a přednáší se v angličtině....

Každý učastník obdrží audio nahrávku celého průběhu kurzu...

Cena kurzu je $1450 USD pokud zaplaceno do 11. května 2018, poté $1495 USD.

Pokud jste se zúčastnili kurzů v Paříži, Sydney, Atlantě nebo Tokiu, platíte za kurz v Praze poloviční cenu....
Pokud jste zakoupili nahrávky ze Sydney, pak platíte pouze $275 za kurz v Praze pokud je to v době 12 mesíců před kurzem. Ví
ce informací:

http://www.yourhappymouth.com/recorded-classes 

 

Pro registraci na kurz v Praze přejeďte dolů na této stránce

Požadujeme nevratný depozit $250 pro zajištění vašeho místa.

Contact: Zuzana Stepankova - zuzana.stepankova@googlemail.com

Jestli jste někdy uvažovali, proč musíme trpět bolestí zubů, záněty, nemocnými dásněmi, umělými zuby, výplněmi, rozpaky nebo hanbou ohledně našich zubů a úsměvu - pak Vás Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry může zajímat.

Mnoho lidí má strach nebo dokonce nechuť jít k zubaři!

Mnoho lidí v noci skřípe zuby a mnozí z nás mají napětí v čelistech, což všechno ovlivňuje zdraví našich zubů, dásně - a vlastně stav celého těla!

V Happy Mouth™ máme kraniální body, které aktivují systémy k nápravě a posílení zubů a obnovení strukturální integrity. Jiné systémy se zabývají zubními kazy a významem správné rovnováhy kyselin v ústech, aktivací zubního lůžka pro nové zuby, které mají vyrůst a je toho mnohem více.

Stále potřebujeme pravidelnou péči o zuby - čištění kartáčkem a zubní nití a návštěvu zubního lékaře!

Co je tedy Generative Energetic Dentistry?

Jedná se o sérii bodů na hlavě, které stimulovány praktikem Happy Mouth, aktivují spící systémy v těle a dále jsou to slovní čistící procesy. A mnohem více. Jedná se o to, abychom byli schopni považovat ustní dutinu a zuby za něco, co se vyvíjí spíše než degeneruje a rozpadá.

Třídenní kurz s dr. Tomem zahrnuje:

 

Čistící slovní procesy a aktivaci systému Happy Mouth™, včetně praktikování aktivace bodů na hlavě, demonstrované doktorem Tomem a které účastníci navzájem procvičují. Po skončení kurzu jste Certifikovaný PractitionerHappy Mouth™.

Systémy a body jsou:

 

 • Dontal Generative System - Dontal generativní systém - pro zdraví celé ústní dutiny;
 • Bone Restorative System - Systém obnoveni kostí - regenerace a posílení kostí
 • TMJ Restorative System - TMJ (Temporo-mandibulární kloub) obnovovací systém - zahrnuje bruxism, skřípání zubů, bolest sanic;
 • TMJ Generative System - TMJ Generativní systém - Aktivace zubního lůžka, základu, obnovení růstu zubů;
 • Gingival Restorative & Generative Systems - Ginivial restorativní a generativní systémy - obnova dásní a zdraví;
 • Lymphatic Restorative System - Lymfatický restorativní systém;
 • Salivary Glands Restorative System - Restorativní systém slinných žláz;
 • Tooth Structural Integrity - Strukturální integrita zubů;
 • Youthening Point - Bod mládnutí;
 • Hair Regeneration Point - Bod regenerace vlasů;
 • Awareness Point - Bod vnímání;
 • Insight Point - Bod vhledů;
 • Balance & Smart Points - Rovnováha a Chytré body;

 

Na doplnění jsou zde procesy na aktivaci mikroorganismů, které "požírají" zubní povlak a kámen, dotykové procesy pro focal infekce a mnohem více. Další náplní kurzu jsou informace o amalgamech obsahujících olovo, fobiích - strachů ze zubaře, fobiích z ustupování dásní, úbytku kostí, svírání a skřípání zubů, dentálních implantátech a zubech moudrosti. Na tomto kurzu naživo představujeme další nové body, které nebyly představeny předtím - Bod mládnutí, který aktivuje celý systém eliminující stárnutí těla a Vlasový generativní bod pro obnovu růstu vlasů!

*** Happy Mouth - "Šťastná ústa" není součástí Access Consciousness®, ale s vděčností uznává Garyho Douglase, zakladatele Access Consciousness® a používá nástroje Access Consciousness®

Předpoklady: podmínkou účasti na tomto kurzu není žádné předchozí vzdělaní nebo kurzy!

1.Podepiš prohlášení -----> 2. Registrace -----> 3. Platba (emailem obdržíte paypal link)

1.Podepiš prohlášení:

připravuje se!

2. Registrace:
"Všechny Happy Mouth™ kurzy jsou nahrávány pro zvukovou nahrávku a nabídnuty účastníkům. Online kurzy a některé vybrané další jsou také natočeny kamerami všeobecně zaměřenými na facilitátora. Tyto podmínky jsou zákonným požadavkem, který nám asistuje v poskytování materiálu kurzu jak účastníkům tak širšímu publiku."

Četl jsem, rozumím a beru na vědomí Odmítnutí lékařské odpovědnosti* v zápatí této stránky.


Subscribe to: 3 Day Prague 2018

** Odmítnutí lékařské odpovědnosti - Informace v bulletinu, na webu, v kurzech a nahrávkách jsou poskytovány pouze jako informační zdroj a nesmí být používány nebo se na ně spoléháno pro diagnostické nebo ošetřovací účely. Tyto informace nejsou určeny k vzdělání pacientů, nevytváří vztahy mezi pacientem a zubním lékařem a neměly by být používány jako náhrada za odbornou diagnózu a léčbu. Obraťte se na svého ošetřujícího zubního lékaře a objednejte si konzultaci předtím, než provedete nějaká stomatologická rozhodnutí nebo pro konzultaci o konkrétním stomatologickém stavu. Happy Mouth ™ / Happy Mouth ™ / The Happy Mouth™výslovně odmítá a nenese žádnou odpovědnost za jakékoli škody, ztráty, zranění nebo odpovědnost za škody, které jste utrpěli v důsledku vašeho spoléhání na informace obsažené v této stránce, v nebo v nahrávkách.

Vaše Happy Mouth ™

**Medical Disclaimer - The information on this site, classes and recordings are provided as an information resource only, and is not to be used or relied on for any diagnostic or treatment purposes. This information is not intended to be patient education, does not create any patient-dentist- relationship, and should not be used as a substitute for professional diagnosis and treatment. Please consult your dental health care provider, for an appointment, before making any dental decisions or for guidance about a specific dental condition. Happy Mouth™/Your Happy Mouth™/The Happy Mouth™ expressly disclaims responsibility, and shall have no liability, for any damages, loss, injury, or liability whatsoever suffered as a result of your reliance on the information contained in this site or in classes or recordings.
Your Happy Mouth™